Вход

Ігровий автомат Diamond Dreams

Diamond Dreams
Играть на деньги
Виробник Betsoft
Дата виходу 2011
Барабанів 3
Ліній 5
RTP 95.1%
Спецсимволи Вайлд,
Додаткові раунди немає

Diamond Dreams — один з найбільш відомих онлайн емуляторів класичних слот-машин. Він був розроблений в 2011 році компанією Betsoft. Його головні особливості — можливість зірвати великий пул на комбінації з трьох діамантів і більш висока вірогідність збирати призові набори за рахунок використання Вайлда. Наш сайт пропонує спробувати демонстраційну версію відеослота, щоб вивчити ігровий процес, а після — запустити ігрові автомати на гроші.

Особливості автомата

Інтерфейс виглядає як імітація реального наземного апарату, який використовується в ігрових клубах і казино. Гравець бачить екран з 3 барабанів. На кожному з них поміщається по 3 ілюстрації. Уся символіка пов’язана з елементами, які використовувалися в самих ранніх версіях слот машин : дзвіночки, вишні, написи BAR, сімки. Проте ключовим тепер стає діамант. Він найцінніший і наділений особливими властивостями Wild.

Процес виглядає як робота реального наземного пристрою. При кожному натисненні старту обертаються і зупиняються котушки з картинками. У верхній частині інтерфейсу представлена уся таблиця виплат. Якщо вдається зібрати набір з виплатою — він підсвічує лінією, а на таблиці з’являється червона стрілка-покажчик. Звуки слота імітують класичну азартну машину.

Пропонуємо також грати Lord Of The Ocean онлайн, якщо сподобається стримане оформлення симулятора, що оглядає.

Символи та комбінації

У апарату Діамантові Мрії всього 7 різновидів елементів, включаючи 3 типи Bar. Комбінації формуються з однотипних повторів. Також виплату створює набір з трьох різних символів (сімка, дзвоник, вишня). Найбільші нагороди в ставках приносять поєднання з таких ілюстрацій:

  • діаманти — 750 (1000);
  • сімки — 100;
  • дзвіночки — 50;
  • вишні — 25;
  • потрійні Bar — 20.

Кристал замінює будь-яку картинку в лінії. У призовому сеті з трьох різних елементів з нагородою 5 ставок не важливий їх порядок. Число ліній завжди дорівнює 5, а користувач може регулювати рівень ставок.

Бонусні раунди

На апараті немає окремого бонус-тура. Максимальну винагороду в 1000 ставок приносять кристали Wild. На цей призовий пул претендують тільки гравці на Max Bet.

Производитель

Минимальная ставка

Количество линий:

Максимальная ставка

Количество барабанов

Автоигра

нет

Бонус раунды

нет

Риск-игра

нет

Сейчай выигрывают

Bandi*** cейчас
выигрывает 672 грн
Ma*** cейчас
выигрывает 811 грн
Ari*** cейчас
выигрывает 612 грн
Coi*** cейчас
выигрывает 414 грн
Nua*** cейчас
выигрывает 812 грн
Kiri*** cейчас
выигрывает 774 грн
Ygg*** cейчас
выигрывает 314 грн
Ba*** cейчас
выигрывает 670 грн
Dala*** cейчас
выигрывает 921 грн
Bea*** cейчас
выигрывает 685 грн
Ygg*** cейчас
выигрывает 370 грн
Kele*** cейчас
выигрывает 226 грн
Corda*** cейчас
выигрывает 269 грн
Ariu*** cейчас
выигрывает 861 грн
Mari*** cейчас
выигрывает 82 грн
Скачать