Вход

Ігровий автомат Crazy Monkey

Crazy Monkey
Играть на деньги
Виробник Igrosoft
Рік випуску 2013
Барабани 5
Лінії 9
RTP 94%
Спецсимволи Wild, Bonus
Додаткові раунди Гра в новому вікні, ризиковий раунд

Апарат Мавпочки від компанії Igrosoft став популярним за часів звичайних казино. У 2009 році слот з’явився у вигляді стаціонарного терміналу, а в 2013 була випущена його онлайн-версія. Як і інші ігрові апарати Ігрософт, він відрізняється наявністю бонусного рівня і високим показником фінансової віддачі гравців. Почати грати в ігрові автомати на гроші ви можете прямо зараз.

Відомої гра Crazy Monkey стала завдяки великим виграшами і тематиці оформлення. Головний персонаж апарату — мавпочка, що живе в джунглях.

Особливості автомата

Онлайн автомат Обезьянки

Crazy Monkey — автомат з 5 барабанами і 9 лініями виплат. Число активних смуг в ньому можна змінювати на свій розсуд. Максимальний розмір ставки в грі становить 225 кредитів, і виплати досягають 5000 кредитів. Якщо такі параметри вам подобаються, пропонується Fruit Cocktail завантажити на свій пристрій для зручного гейминга.

Головний плюс, яким володіє автомат Мавпочки, — наявність захоплюючого бонусного раунду. У слоті також передбачений ризик-рівень. Активувати його можна після будь-якої з перемог, натиснувши на кнопку «Double». Перемогти в рівні на подвоєння можна, вибравши навмання одну з карт. Вона повинна виявитися більше карти віртуального дилера. У цьому випадку останній отриманий геймером виграш буде збільшено в два рази.

Символи слота

Почавши грати в Crazy Monkey, ви побачите на барабанах автомата символи з зображеннями метелики, лева, змії, ананасів. Призи в слоті виплачуються за комбінації мінімум з трьох однакових символів, які опинилися поруч один з одним на будь-який з активних ліній.

Спеціальні символи апарату

Crazy Monkey games

особливими символами. Це Wild (маска з логотипом апарату) і Bonus (мавпочка). Вайлд підміняють звичайні зображення, опинившись у відповідній позиції. П’ять символів Wild, з’явившись на екрані одночасно, приносять велику винагороду. Його величина відповідає ставці, помноженій на коефіцієнт × 5000.

Символи Bonus не оплачуються, однак, випавши в кількості трьох штук, запускають бонусний раунд.

Бонусна гра

Бонусний рівень апарату Crazy Monkey онлайн складається з двох етапів. У першому з них мавпа потрапляє на галявину. Зверху над нею знаходяться 5 канатів. Потрібно смикати за канати в рандомном порядку, щоб на галявину падали банани. Якщо ж на голову мавпочці впаде ковадло, додатковий раунд завершиться.

При вдалому виборі мотузок активується суперигра. У ній потрібно вибрати одну з двох табличок. На зворотному боці однієї таблички зображений множник виграшу, а на іншій — череп. При випаданні черепа рівень буде закінчений, але приз, отриманий раніше, що не анулюється.

Стратегія гри

Багатьом цікаво, як виграти в Crazy Monkey онлайн. Знавці слота радять не грати довго з однаковими настройками. Вони кажуть, що краще зробити близько 10 спинив з мінімальною ставкою і однієї активованої лінією, потім збільшити розмір ставки і число смуг. Після активації всіх ліній потрібно знову переключитися на одну і зробити маленьку ставку.

Для перемоги в бонусному рівні також розроблена стратегія. Цей раунд завершується, якщо зверху на мавпочку падає ковадло або інший важкий предмет. Щоб підстрахуватися, потрібно надіти на мавпу каску. Вона з’явиться автоматично, якщо вести гру з максимальними ставками.

Смикаючи в бонусному раунді за мотузки, деякі геймери вибирають їх в певній послідовності: спочатку першу, потім третю, п’яту, четверту і, нарешті, другу. Вважається, що така схема дій в більшості випадків виявляється виграшною.

Додаток для телефону на Android

Скачать игровые автоматы бесплатно Обезьянки

Геймери можуть завантажити гру Crazy Monkey на телефоні з ОС Андроїд. У цьому випадку їм не потрібно буде кожного разу заходити в браузер, щоб запустити улюблений слот.

Додаток встановлюється безкоштовно. Почати використовувати його легко: потрібно завантажити інсталяційний apk-файл, а потім запустити інсталятор з «Провідника». По завершенні установки на робочому столі автоматично буде створено ярлик для старту гри.

Обов’язково зверніть увагу на онлайн-автомат Мавпочки. Він відрізняється великими винагородами і незвичайної тематикою. Цей слот по праву визнаний геймерами однією з кращих розробок бренду Igrosoft.

Производитель

Igrosoft

Минимальная ставка

1

Количество линий:

9

Максимальная ставка

25

Количество барабанов

5

Автоигра

да

Бонус раунды

да

Риск-игра

да

Сейчай выигрывают

Adrie*** cейчас
выигрывает 267 грн
Tho*** cейчас
выигрывает 125 грн
Mala*** cейчас
выигрывает 835 грн
Ara*** cейчас
выигрывает 401 грн
Ma*** cейчас
выигрывает 931 грн
Um*** cейчас
выигрывает 807 грн
Ga*** cейчас
выигрывает 255 грн
Ado*** cейчас
выигрывает 178 грн
Gri*** cейчас
выигрывает 500 грн
Adrie*** cейчас
выигрывает 572 грн
Fe*** cейчас
выигрывает 969 грн
Fo*** cейчас
выигрывает 204 грн
Kiri*** cейчас
выигрывает 268 грн
Mira*** cейчас
выигрывает 544 грн
Gri*** cейчас
выигрывает 80 грн
Скачать